Skelbimai kituose Lietuvos miestuose.
Norėdami persijungti paspauskite žemėlapio piktogramą !
Skelbimai Mažeikiuose Kiti miestai | Statistika
V03
V05
V06
V08
V09
V11
V12
V13
V15
V16
V17
V20

PRIVATUMO SĄLYGOS

1.Bendrosios nuostatos

1.1Vartotojai suteikia teisę 'Skelbimai Mažeikiuose' valdyti ir tvarkyti registracijos metu pateiktus duomenis, vėliau ir kitais būdais pateiktus duomenis, bei duomenis kuriuos 'Skelbimai Mažeikiuose' surinko savo priemonėmis (toliau tekste ASMENS DUOMENYS), tokia apimtimi ir tokiais tikslais, kaip numatyta šiose sąlygose.

1.2Vartotojai įsipareigoja nurodyti tikslius ir teisingus ASMENS DUOMENIS, o jiems pasikeitus, nedelsiant juos atnaujinti portale esančiomis priemonėmis arba informuojant 'Skelbimai Mažeikiuose' personalą.

2.Asmens duomenų tvarkymas

2.1ASMENS DUOMENYS naudojami paslaugų teikimui, vystymui, personalizavimui bei statistikai.

2.2'Skelbimai Mažeikiuose' neatskleis trečiosioms šalims ir nepaviešins vartotojo ASMENS DUOMENŲ jokiais kitais atvejais nei nustatyta TAISYKLĖSE, reglamentuota įstatymais, teisės aktais ar dvišaliais tarpusavio susitarimais.

2.3Jei vartotojai laisva valia ir savo noru paskelbia ASMENS DUOMENIS viešai, 'Skelbimai Mažeikiuose' neatsako dėl žalingų padarinių kurie gali Jiems atsirasti.

3.Vartotojo vardas ir slaptažodis

3.1Jeigu vartotojui suteikiamas asmeninis slaptažodis, privaloma jį saugoti tokiu būdu, kad jo nesužinotų tretieji asmenys. Jei portalu naudojasi trečiasis asmuo, prisijungęs vartotojui suteiktu slaptažodžiu, 'Skelbimai Mažeikiuose' tokį asmenį laiko tinkamu ir neatsako už asmeninės informacijos atskleidimą ar pakeitimą bei dėl to atsiradusius žalingus padarinius.

3.2Jei slaptažodis tapo žinomas tretiesiems asmenims, privalote nedelsiant jį pasikeisti portale esančiomis priemonėmis. REKOMENDUOJAME slaptažodį keisti reguliariai.

3.3'Skelbimai Mažeikiuose' niekada nesiuntė ir nesiųs elektroninių laiškų su prašymais tikslinti slaptažodį ar vartotojo vardą.

4.Baigiamosios nuostatos

4.1'Skelbimai Mažeikiuose' neturi pareigos tikrinti vartotojo tapatybės ir kitų asmens duomenų, išskyrus vartotojo vardo ir slaptažodžio patikrinimą.

4.2Vartotojui nusprendus portalo paslaugomis nebesinaudoti, Jis turi teisę reikalauti panaikinti visus asmeninius duomenis.

Visos teisės saugomos ©.    Projekto idėjos, techninio ir vizualinio įgyvendinimo autorius: UAB "ARBORITA"