Skelbimai kituose Lietuvos miestuose.
Norėdami persijungti paspauskite žemėlapio piktogramą !
Skelbimai Mažeikiuose Kiti miestai | Statistika
V03
V05
V06
V08
V09
V11
V12
V13
V15
V16
V17
V20

SKELBIMŲ FORMAVIMO TAISYKLĖS

1. Bendrieji reikalavimai

1.1Informacija apie siūlomas prekes ir paslaugas privalo būti teisinga ir išsami.

1.2Informacija turi neprieštarauti viešajai tvarkai ir visuotinai (daugumai) priimtinoms moralės normoms.

1.3Neleidžiama vartoti keiksmažodžių ir kitų necenzūrinių žodžių.

1.4Neleidžiama viešai komentuoti kitų vartotojų paskelbtos informacijos.

1.5Siekiant išvengti dviprasmybių ir neaiškumų dėl priklausomybės vienai ar kitai kategorijai, skelbimas pagal savo prasmę PRIVALO būti TIK:

  • Prekės (-ių) skelbimas;
  • Paslaugos (-ų) skelbimas;
  • Bendro pobūdžio skelbimas, jei skelbiama informacija nėra nei prekė, nei paslauga.

1.5.1Neleidžiama skelbti prekių ir/ar paslaugų ir/ar bendro pobūdžio informacijos viename skelbime. PRIVALOMA šią informaciją atskirti ir skelbti skirtinguose skelbimuose.

1.5.2Prekių PARDAVIMAS ar SUPIRKIMAS dideliais kiekiais, reguliariai, parduotuvėse, salonuose ar kituose prekybos taškuose, nelaikomi paslauga.

1.5.3Prekių GAMYBA, NUOMA (išskyrus nekilnojamo turto nuoma), APTARNAVIMAS, REMONTAS ir kiti ĮVAIRŪS DARBAI, laikomi paslaugomis.

Kategoriškai draudžiama skelbti informaciją, kurioje:

1.6Nurodomi trečiųjų asmenų kontaktiniai duomenys, neturint šių asmenų sutikimo.

1.7Minimi, reklamuojami su portalu 'Skelbimai Mažeikiuose' tiesiogiai ar netiesiogiai konkuruojantys portalai.

1.8Minimi, reklamuojami tinklapiai, programos, failai, kurių naudojimas gali pažeisti vartotojų kompiuterių saugumą ir sutrikdyti normalų jų darbą.

1.9Šmeižiamas, įžeidžiamas žmogus, žeminama jo garbė ir orumas.

1.10Menkinamas įmonės, įstaigos ar organizacijos prestižas ir konkurencingumas.

1.11Platinama, propaguojama ar reklamuojama pornografija, seksualinės paslaugos, narkotinės ar psichotropinės medžiagos.

1.12Siūloma įsigyti prekes / paslaugas, kurių naudojimas įstatymais uždraustas ar apribotas.

1.13Siūloma ar skatinama nelegali veikla, sukčiavimas.

1.14Kurstoma tautinė, rasinė, religinė, socialinė bei lyčių neapykanta.

1.15Pažeidžiamos trečiųjų asmenų turtinės, asmeninės, autorinės teisės, prekiniai ženklai arba patentai.

1.16Atskleidžiama komercinė paslaptis ar kita slapta informacija.

1.17Pažeidžiami Lietuvos Respublikos įstatymai, teisės aktai bei tarptautiniai susitarimai.

2.Specialieji reikalavimai

2.1Skelbimo antraštė

2.1.1Skelbimo antraštė PRIVALO būti informatyvi t.y. tokia, kad portalo vartotojai neskaitydami skelbimo turinio galėtų suprasti apie kokia prekę ar paslaugą bus rašoma. REKOMENDUOJAME paminėti pavadinimą, kiekį, komplektaciją ir/ar kitas išskirtines savybes.

2.1.2DRAUDŽIAMA rašyti vien tik reklamines ir/ar neinformatyvias frazes, tokias kaip, Dėmesio, Akcija, Pažiūrėkite, Svarbu, Pigu, Skubiai, Ieškau ir panašiai. Šiomis frazėmis LEIDŽIAMA papildyti antraštės tekstą, jeigu yra įvardintos pagrindinės prekės / paslaugos savybės.

2.1.3DRAUDŽIAMA rašyti vien tik beprasmes, pasikartojančių simbolių sekas. Jais LEIDŽIAMA papildyti antraštės tekstą, jeigu yra įvardintos pagrindinės prekės / paslaugos savybės;

2.1.4DRAUDŽIAMA įtraukti kelių prekių / paslaugų aprašymus vienoje antraštėje, jeigu jos priklauso skirtingoms prekių / paslaugų kategorijoms. LEIDŽIAMA papildyti skelbimo antraštę kitai kategorijai priklausančia preke tik tuo atveju, jeigu pageidaujate įvykdyti mainų sandorį. REKOMENDUOJAME kiekvienai prekei / paslaugai sukurti atskirą skelbimą.

2.1.5DRAUDŽIAMA rašyti nuorodą į kitą svetainę. Šiam tikslui skirtas specialus laukas - 'Internetinė svetainė'.

2.1.6DRAUDŽIAMA rašyti vien tik įmonės, įstaigos ar organizacijos pavadinimą. Juo LEIDŽIAMA papildyti antraštės tekstą, jeigu yra įvardintos pagrindinės prekės / paslaugos savybės.

2.1.7Simbolių skaičius antraštėje, įskaitant tuščius tarpus ir skyrybos ženklus, programiškai ribojamas iki 80 simbolių.

2.2Turinys

2.2.1Skelbimo turinys turi papildyti ir/ar suteikti naujos informacijos apie prekę / paslaugą, skelbimo autorių ar kitus svarbius duomenis. DRAUDŽIAMA skelbti informaciją kuri neturi nieko bendro su preke / paslauga nurodyta skelbimo antraštėje.

2.2.2Taupant sistemos resursus simbolių skaičius turinyje, įskaitant tuščius tarpus ir skyrybos ženklus, programiškai ribojamas iki 450 simbolių. Esant poreikiui, už nedidelį mokestį šis apribojimas gali būti panaikintas.

2.3Kategorija

2.3.1Kategorija privalo būti parinkta sutinkamai su kategorijos parinkimo taisyklėmis.

2.4Nuotraukos

2.4.1Nuotraukos failo formatas (išplėtimas) turi būti JPG (JPEG), PNG arba GIF. Maksimalus failo dydis - 300 KB. REKOMENDUOJAME, prieš įkeliant nuotrauką į serverį, taikomųjų programų pagalba sumažinti orginalios nuotraukos matmenis iki 640 X 480. To pasekoje nuotrauka įsikels greičiau ir su mažiausiais vaizdo iškraipymais.

2.4.2Jeigu prekės, paslaugos ar pasiūlymo nufotografuoti neįmanoma, LEIDŽIAMA pasirinkti paveikslėlį ar nuotrauką, simboliškai perduodančius skelbiamos informacijos prasmę.

2.4.3Taupant sistemos resursus, leidžiamų patalpinti nuotraukų skaičius vienam skelbimui ribojamas iki 3 nuotraukų. Esant poreikiui, už nedidelį mokestį šis apribojimas gali būti padidintas iki 12 nuotraukų.

3.Sankcijos

3.1Visa informacija, kuri yra DRAUDŽIAMA ir/ar NEATITINKA šių šių taisyklių reikalavimų, bus šalinama be atskiro įspėjimo.

3.2Vartotojams, kurie sistemingai nesilaiko šių taisyklių reikalavimų, bus apribota teisė naudotis portalo paslaugomis.

3.3Esant nusikalstamos veikos požymiams, duomenys apie vartotojus paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami teisėsaugos institucijoms.

4.Bendradarbiavimas

4.1Vartotojai, pastebėję DRAUDŽIAMĄ ir/ar NETINKAMĄ informaciją, turėtų nedelsiant informuoti portalo administraciją.

Visos teisės saugomos ©.    Projekto idėjos, techninio ir vizualinio įgyvendinimo autorius: UAB "ARBORITA"